............................................... Νοῦς ὑγιής ἐν σώματι ὑγιεῖ................

mail@4gym-irakl.ira.sch.gr

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 3 επισκέπτες και κανένα μέλος

6η Μάρτη 2015

Εθνική Ημέρα ενάντια στο Σχολικό Εκφοβισμό

Από τη μαθήτρια μας  Έμμα Δ.

Ένα βίντεο από τη Συμβουλευτική Επιτροπή για την πρόληψη και καταπολέμηση της βίας στην οικογένεια

«ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΓΙΑ ΕΝΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ Η/ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ» ΣΤΟΥΣ ΑΞΟΝΕΣ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ 1, 2 & 3 ΤΟΥ Ε.Π. «ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ» ΤΟΥ ΕΣΠΑ

Ενημερωτικό κείμενο

Αφίσα

Διεύθυνση: Φιλιππουπόλεως 45    Τ.Κ. 713 05   Ηράκλειο Κρήτης

Τηλέφωνο: 2810 252459        Fax: 2810 259015

e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Σχεδίαση-Διαχείριση-Υλοποίηση-Συντήρηση: Γαλανάκη Χαρίκλεια ΠΕ19

Copyright © 2015 4ο Γυμνάσιο Ηρακλείου Κρήτης Rights Reserved.